سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

پوررهنما: می‌خواهم با طلای پارالمپیک کارنامه افتخاراتم را تکمیل کنم

پارالمپین تکواندو کشورمان گفت: آرزو می‌کنم با مدال طلا پارالمپیک بتوانم کارنامه افتخاراتم تکمیل کنم و برای کسب این نشان همه تلاش خود را می‌کنم.

مهدی پوررهنما پارالمپین تکواندو کشورمان در خصوص سالی که گذشت در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: سال سختی بود چراکه بدترین خبر زندگی‌ام که تعویق بازی‌های پارالمپیک بود را شنیدم؛ این تعویق ضربه بزرگی به آینده‌ام زد و حتی زندگی شخصی من را تحت تاثیر قرار داد اما به هر حال گذشته و چاره‌ای نیست.

وی افزود: 6 ماه ابتدایی سال تمرینات ما تعطیل بود و سخت یا آسان گذشت؛ اما در این مدت سعی کردم به صورت خصوصی در باشگاه‌ تمرینات خود را پیگیری کنیم تا از شرایط آمادگی خیلی دور نشوم.

پوررهنما در ادامه گفت: کادرفنی برنامه منظم و مدونی را برای ما در نظر گرفته‌اند که طبق آن تا رقابت‌های پیش‌رو، جلو می‌رویم.

وی با اشاره به نخستین حضور پاراتکواندو در بازی‌های پارالمپیک خاطرنشان کرد: من در دوره قبل پارالمپیک که رقابت‌های پاراتکواندو در آن به صورت نمایشی برگزار شد، حضور پیدا کردم که بازی را بردم اما مسابقات به صورت نمادین بود و اصلا قابل قیاس با این دوره نیست. بهترین‌ها برای کسب بهترین نتیجه در این رویداد شرکت خواهند کرد و فکر می کنم روز سختی را در پیش دارم.

پارالمپین تکواندو افزود: خدا را شکر آسیب جدی ندارم و به نظرم از آمادگی بالایی برخوردار هستم اما هر روز تلاش خود را بیشتر می‌کنم تا در روز مسابقات در اوج آمادگی خود باشم.

پوررهنما با اشاره به برپایی اردو در کیش گفت: تمرین در این جزیزه نقاط مثبت و منفی داشت اما به نظرم فاکتورهای مثبت آن بیشتر بود؛ البته امکانات تمرینی در کیش به نسبت فدراسیون تکواندو خیلی کمتر است.

وی در پایان گفت: آرزو می‌کنم با مدال طلا پارالمپیک بتوانم کارنامه افتخاراتم تکمیل کنم و برای کسب این نشان همه تلاش خود را می‌کنم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده