سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

نماینده المپیکی وزن 67- کیلوگرم اردن؛

الصادق: تکواندوکاران ایرانی از مهارت بالایی برخوردار هستند

تکواندوکار المپیکی وزن 67- کیلوگرم اردن گفت: باتوجه به اینکه تکواندوکاران ایرانی از مهارت بالایی برخوردار هستند خواستار تمرین با ورزشکاران حرفه‌ای این کشور شدیم.

با درخواست فدراسیون تکواندو اردن اردوی مشترک تکواندوکاران این کشور با ملی پوشان تکواندو ایران از روز پنجشنبه – 17 تیرماه درمرکز جهانی تکواندو آغاز شده است.

جولیانا الصادق تکواندوکار المپیکی وزن 67- کیلوگرم اردن که در این اردو حضور دارد در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو در پاسخ به این سوال که چرا ایران را برای تمرینات مشترک انتخاب کردید، گفت: باتوجه به اینکه تکواندوکاران ایرانی از مهارت بالایی برخوردار هستند خواستار تمرین با ورزشکاران حرفه‌ای این کشور شدیم.

وی افزود: تاخیر در برگزاری المپیک باعث شد که فرصت کافی برای تمرین بهتر داشته باشم؛هماهنگی با شرایط پیش آمده در ابتدا برایم بسیار سخت بود ولی با تمرین‌های فشرده توانستم در وضعیت مطلوب قرار بگیرم و برای حضور در المپیک و کسب مدال آماده هستم.

المپین وزن 67- کیلوگرم اردن گفت: سفر به ایران برای تمرین با تکواندوکارن ایرانی فرصت بسیار خوبی بود چراکه آنها بسیار خوب و قوی هستند، انگیزه و علاقه زیادی برای مبارزه دارند و با فضای خوبی که برای یادگیری وجود داشت این اردو و تمرینات برای من بسیار مفید بود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده