سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

نماینده المپیکی وزن 80- کیلوگرم اردن؛

الشراباتی: تکواندوکاران ایرانی، مبارزانی حرفه‌ای هستند

تکواندوکار المپیکی وزن 80- کیلوگرم اردن گفت: برای تمرین و کسب آمادگی بیشتر به منظور شرکت در بازی‌های المپیک در ایران حضور پیدا کردم و از اینکه با ورزشکاران ایرانی تمرین می‌کنم بسیار خوشحال هستم؛ آنها مبارزانی حرفه‌ای هستند و نکات بسیاری را از آنها یاد گرفتم.

با درخواست فدراسیون تکواندو اردن اردوی مشترک تکواندوکاران این کشور با ملی پوشان تکواندو ایران از روز پنجشنبه – 17 تیرماه درمرکز جهانی تکواندو آغاز شده است.

صالح الشراباتی تکواندوکار المپیکی وزن 80- کیلوگرم اردن که در این اردو حضور دارد در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: برای تمرین و کسب آمادگی بیشتر به منظور شرکت در بازی‌های المپیک در ایران حضور پیدا کردم و از اینکه با ورزشکاران ایرانی تمرین می‌کنم بسیار خوشحال هستم؛ آنها مبارزانی حرفه‌ای هستند و نکات بسیاری را از آنها یاد گرفتم.

وی افزود: به دلیل کیفیت بالای تمرین‌ها و حرفه‌ای بودن هوگوپوشان ایرانی درخواست داشتم که با آنها تمرین کنم که بسیار مفید بود و دعا می‌کنم نمایندگان ایران و اردن هر دو در المپیک توکیو موفق به کسب مدال شوند.

الشراباتی که در رنک ششم المپیک قرار دارد، در ادامه گفت: تعویق المپیک برای من بسیار مفید بود چراکه فرصت بیشتری برای تمرین داشتم و توانستم زمان‌های از دست رفته قبلی را جبران کنم. سعی کردم نقاط ضعف خود را برطرف کنم و بعد از تمرین با هوگوپوشان ایرانی اکنون برای حضور در توکیو آمادگی کامل دارم.

نماینده وزن 80- کیلوگرم تکواندو اردن در پایان گفت: سفر به ایران و تمرین با ورزشکارن ایرانی و به خصوص مربیان حرفه‌ای آنها برای من بسیار مفید بود؛ محل و امکانات بسیار عالی بود و من به خوبی تمرین کردم و انشاءالله در رویداد آتی موفق خواهم شد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده